poniedziałek, 13 czerwca 2016

Nie wyobrażam sobie nie szyć, nie tworzyć .... I can not imagine no longer sew ...

Cały czas szyję i cały czas wpadam na nowe pomysł, bardziej nowe i mniej nowe ale szyję. Nie wyobrażam sobie już nie szyć. Nie wyobrażam sobie nie tworzyć. Choć cały swój tabor maszyn, tkanin i dodatków przeniosłam ponad tysiąc kilometrów dalej. Każdy kto szyje się przeprowadza dopiero w chwili przeprowadzki przekona się ile tego jest ;)

I still neck and the whole time I run into a new idea, the more new and less new but neck. I can not imagine no longer sew. I can not imagine not create. Though his entire fleet of machines, fabrics and moved more than a thousand kilometers away. Anyone who sewed carried out only at the time of the move will find out how this is;)

Trochę nowości:
Some news:

Pozdrawiam
MM

8 komentarzy:

 1. Urocze nowości :) Przy obecnym "jobie" chyba będę mogła zapomnieć szyciu i innych twórczych aktywnościach, ale mam nadzieję, że znajdę czas na podziwianie cudowności u innych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. To ja Ci życzę takiego joba żebyś mogła sobie pozwolić na wszystkie twórcze i nietwórcze czynności jakie Co przyjdą do głowy!

   Usuń
 2. cudowne nowości, ja przeprowadzłam się z sypialni do mojego własnego pokoju do szycia i to była masakra, do końca jeszcze wszystkiego nie przeniosłam, ale tak na raz nie wiem czy dałabym radę, więc podziwiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przenieść wszystko toż to niemożliwe. I tak bedę w myśli krążyły zapytania "a po co mi to i tamto?" (domyślna odpowiedź- przyda się).

   Usuń
 3. Urocze nowości. Tak, coś w tym jest - kto raz posmakuje szycia to trudno mu o tym zapomnieć. Ja mimo kilkuletniej przerwy i tak wróciłam do szycia, bo to tam pod skórą tkwi i nie daje o sobie zapomnieć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, to tkwi w Nas i jak już się zaczęło i pokochało to nie da się przestać. Mnie przerwa tylko utrzymała w przeświadczeniu że to kocham:)

   Usuń
 4. Moniko, jest coraz piękniej, coraz cudniej... Poprawiasz świat, zdajesz sobie z tego sprawę? :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję:) Staram się dać jakąś przeciwwagę do napływającej chińszczyzny.

   Usuń

Dziękuję za każde słowo i każdą poświęconą sekundę